Zidane lanári do Realu Madrid štyri „nové tváre”, jednou z nich má byť Milan Škriniar!

Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar by mohol hrať za európskeho klubového šampióna ostatných troch sezón, španielsky Real Madrid.

Ako referujú médiá z Apeninského polostrova, tréner “bieleho baletu” Zinedine Zidane poprosil vedenie madridského klubu, aby mu v lete priviedlo štyroch nových hráčov. Jedným z nich má byť aj 23-ročný hráč Interu Miláno Škriniar, za ktorého by “Los Blancos” mohli zaplatiť až 60 miliónov eur.

Rodák zo Žiaru nad Hronom sa v sezóne 2017/2018 po prestupe zo Sampdorie Janov rýchlo udomácnil v zostave “nerazzurri”, v ligovej súťaži nevynechal ani minútu a na konci ročníka sa tešil z kvalifikácie do nasledujúcej edície Ligy majstrov.

Škriniar v ostatnom čase niekoľkokrát vyjadril túžbu okúsiť milionársku súťaž práve vo farbách Interu, volanie najprestížnejšieho svetového klubu by však napokon mohlo byť silnejšie. Zidane by chcel Škriniara ako alternatívu k stabilnej dvojici Sergio Ramos a Raphael Varane.

Medzi ďalšími stopérskymi adeptmi na transfer do Realu sa spomína aj Alessio Romagnoli z AC Miláno či duo z konkurenčného Atlética Madrid José María Giménez a Lucas Hernández.

Zdroj: sport.sk

Pridaj komentár