Za Škriniara dám na mieste Barcelony 120 miliónov. Byť v Reale, ponúknem ešte viac, vraví tréner Interu

Slovenský stopér Milan Šriniar bol jedným z najlepších hráčov na San Sire v súboji futbalovej Ligy majstrov medzi Interom Miláno a FC Barcelona (1:1). Jeho výkony chválili talianske médiá a rovnako aj tréner “nerazurri” Luciano Spalletti.

Podľa rebríčka CIES Football Observatory patrí rodák zo Žiaru nad Hronom k desiatim najdrahším obrancom na svete s hodnotou 65,6 milióna eur. Podľa Spallettiho je však ešte vzácnejší.

“Akej sumy je hoden Milan Škriniar? 100 miliónov eur,” povedal lodivod domáceho tímu po zápase s “Blaugranas”. “Na mieste Barcelony by som zaňho ponúkol 120 miliónov a povedal, že 20 miliónov je bonus navyše. Byť Realom Madrid, ponúknem 140 miliónov,” citoval Spallettiho portál football-italia.net.

Milánsky tím so Škriniarom v zostave je v tabuľke B-skupiny LM na druhom mieste so 7 bodmi. Má trojbodové manko na vedúcu Barcelonu a zároveň trojbodový náskok na Tottenham Hotspur.

Hráčov Interu čakajú počas najbližšieho mesiaca dva kľúčové zápasy v boji o postup na trávniku londýnskeho Tottenhamu a doma proti PSV Eindhoven.

Share Button