VIDEO: Gól Ronalda? Ibrahimovič má pre Portugalčana stručný odkaz!

Futbalová verejnosť momentálne oslavuje portugalskú megahviezdu Cristiana Ronalada za jeho koncert z Ligy majstrov proti Juventusu a konkrétne dokonalé „nožnice“. Je tu však jeden muž, ktorý má na to iný názor – Zlatan Ibrahimovič.

Dva góly a jedna asistencia. To je bilancia Cristiana Ronalada (33) vo štvrťfinálovom šlágri Juventusu proti Realu Madrid. Španielsky obhajca „ušatej trofeje“ zvíťazil rozdielom triedy 3:0 a druhý gól bol azda jedným z najkrajších v histórii Ligy majstrov a určite aj vo futbale ako takom.

Ronaldo si najskôr počkal na center od Carvajala, chrbtom k bráne vyskočil do vzduchu a loptu parádne poslal do šibenice. Buffon bez šance. Portugalčan si nevyslúžil potlesk len od spoluhráčov a fanúšikov Realu, ale dokonca mu aplaudovali aj priaznivci Juventusu.

Je tu však jeden človek, ktorý si o celom predstavení myslí niečo iné. Je ním Zlatan Ibrahimovič. „Myslím, že (Ronaldo) je gólová mašina. Strelil krásny gól, ale mal by to skúsiť zo 40 metrov a potom by videl, či by to tam skončilo,“ smial sa Zlatan počas rozhovoru pre americký ESPN.

Slávny Ibraka-dabra má na konte aj „nožnice“ v drese Švédska z roku 2012, keď z veľkej diaľky prekvapil brankára Anglicka Joa Harta. A tento gól patrí takisto medzi tie najkrajšie v histórii futbalu.

Premiérový gól Ibru v americkej MLS za Los Angeles Galaxy možno takisto radiť medzi tie najkrajšie v roku. Švéd tentokrát nachytal brankára Los Angeles FC Tylera Millera na hruškách z asi 40 metrov, keď parádnym volejom poslal loptu za jeho chrbát.

Myslím, že je v tom veľký rozdiel, pretože jemu sa to podarilo v Lige majstrov, mne v MLS. To je veľký rozdiel,“ uznáva ešte donedávna hráč anglického Manchestru United.

Gól je gól. Ak ním pomôžete svojmu tímu, tak je úplne jedno ako ho strelíte, pretože sám o sebe má veľkú dôležitosť. Ak sa vám ale podarí streliť krásny gól, tak to poteší,“ skonštatoval slávny Ibraka-dabra, ktorý

Zdroj: sport.aktuality.sk

Share Button

Pridaj komentár