Video: Coutinha zasypali na tréningu múkou a vajíčkami, Švédov vítala jediná fanúšička

Brazílski futbaloví reprezentanti absolvovali v utorok prvý tréning v Soči, kde si rozložili hlavný stan pre majstrovstvá sveta.

V nedeľu 17. júna odohrajú v Rostove na Done úvodné stretnutie v E-skupine so Švajčiarskom.

Tréning bol otvorený pre verejnosť a rekordní päťnásobní majstri sveta prilákali niekoľko stoviek fanúšikov. Jeden z nich vtrhol na ihrisko a museli ho spacifikovať. S Brazílčanmi netrénoval iba stredopoliar Fred, ktorý pre menšie zdravotné problémy zaberal individuálne.

Na tréningu gratulovali spoluhráči Philippemu Coutinhovi k 26. narodeninám múkou a vajíčkami. Oslávencovi hodili na hlavu túto kombináciu spoluhráči Neymar a Gabriel Jesus.

Nemeckí a švédski futbaloví reprezentanti pricestovali do dejiska v utorok popoludní.

„Letecký špeciál so zverencami trénera Joachima Löwa pristál v utorok popoludní na moskovskom letisku Vnukovo,“ informuje agentúra dpa. Po ubytovaní sa vo Vatutinkách, asi 40 km juhozápadne od metropoly Ruska, absolvujú Nemci v stredu predpoludním tréning na štadióne CSKA Moskva.

Švédskych reprezentantov privítal v Gelendžiku na čiernomorskom pobreží jediný fanúšik. „Na malom letisku očakávala hráčov iba 15-ročná Margot z hostiteľskej krajiny šampionátu,“ napísal švédsky denník Sportbladet.

Hráči ihneď nasadli do autobusu, ktorý ich odviezol do hotela. Prvý tréning majú na programe už v utorok večer.

Share Button

Pridaj komentár