V Liverpoole nezaháľajú, len pár dní po neúspešnom finále hlásia novú posilu!

Neúspešný finalista futbalovej Ligy majstrov 2017/2018, anglický klub FC Liverpool, sa dohodol s AS Monako na prestupe brazílskeho stredopoliara Fabinha.

Odstupné za 24-ročného hráča by sa malo pohybovať na úrovni 50 miliónov eur. “The Reds” prostredníctvom svojej oficiálnej stránky v pondelok uviedli, že Fabinho sa k mužstvu pripojí 1. júla. Má nahradiť nemeckého reprezentanta Emreho Cana, ktorému na Anfielde končí zmluva a pravdepodobne ako voľný hráč zamieri do Juventusu Turín.

“Som nadšený z tohto kroku. Je to niečo, čo som vždy chcel. Liverpool je obrovský klub s výnimočnou infraštruktúrou. Keď sa takáto značka začala zaujímať o moje služby, nemusel som rozmýšľať príliš dlho, aby som sa rozhodol. Pokúsim sa napredovať, učiť sa a zlepšovať, aby som sa stal súčasťou klubovej histórie. Dúfajme, že vyhráme aj nejaké trofeje,” povedal Fabinho pre web liverpoolského klubu.

Fabinho je odchovanec brazílskeho klubu Fluminense. Hrával aj za portugalský FC Rio Ave a v životopise má taktiež pôsobenie v španielskom Reale Madrid.

Share Button

Pridaj komentár