Pred Interom rozhodujúca bitka o všetko, Škriniar má jasný cieľ do budúcej sezóny!

Pred milánskym veľkoklubom FC Internazionale sú posledné dve stretnutia Serie A, v ktorých sa rozhodne, či uvidíme slávny tím v budúcej sezóne v prestížnej Lige majstrov. Milan Škriniar má pred záverečnou bitkou o všetko jasný cieľ.

V úvode sezóny talianskej Serie A to vyzeralo tak, že v súboji o majstrovské „scudetto“ budú fanúšikovia vidieť predovšetkým zápolenie medzi obhajcom z Turína, Juventusom, tradičným „vyzývateľom“ Neapolom, dvojicou milánskych klubov FC Internazionale a AC, či rímskym AS.

Bitka sa napokon zúžila na dvojicu Juve vs SSC a Inter Miláno pred absolútnym koncom súťaže čaká poriadne tvrdý boj o miestenku do Ligy majstrov. „Nerazzurri“ sú priebežne na piatom mieste so 69 bodmi a na štvrté Lazio strácajú dva body. V záverečnom 38. kole sa zverenci Luciana Spallettiho predstavia na Olympijskom štadióne v Ríme, kde ich privítajú práve „biancocelesti“.

Stále žijeme,“ cituje Milana Škriniara taliansky Tuttosport, ktorý sa odvoláva na televíziu Mediaset Premium. „Máme všetko vo svojich rukách. Pred nami sú ešte dva zápasy, do ktorých musíme dať všetko, absolútne všetko a zvíťaziť,“ burcuje 23-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom pred záverom sezóny.

Chceme naďalej hrať svoj futbal, to je dôležité. A týmto spôsobom chceme pristúpiť aj do zvyšných dvoch stretnutí. Najskôr sa musíme ale plne koncentrovať na zápas proti Sassuolu a myslieť len na víťazstvo. Až potom tu máme posledný zápas proti Laziu,“ uviedol bývalý hráč MŠK Žilina, ktorý napriek všetkému hodnotí počínanie Interu v aktuálnom futbalovom ročníku pozitívne.

Máme za sebou dobrú sezónu a podľa môjho názoru si zaslúžime hrať v budúcej sezóne Ligu majstrov,“ myslí si Škriniar a zároveň sa nepriamo vyjadril aj k svojim ďalším futbalovým krokom: „Budúcnosť? Som tu spokojný. Mojím cieľom je hrať Ligu majstrov s Interom Miláno.“

Zdroj: sport.aktuality.sk

Share Button

Pridaj komentár