Obrovská tragédia, zomrel mladý slovenský hokejista

Obrovská tragédia zasiahla slovenskú hokejovú rodinu. V nedeľu, za zatiaľ nejasných okolností, zomrel vo veku 21 rokov slovenský hokejista a odchovanec HKM Zvolen Kristián Lunter.

 

“Navždy nás opustil Kristián Lunter, odchovanec nášho klubu a v aktuálnej sezóne hráč prvoligového Prešova. Vyhasol život šikovného mladého chlapca, dobrého spoluhráča a najmä priateľa. Všetkým pozostalým týmto vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť. Kiko, odpočívaj v pokoji,” píše HKM Zvolen na sociálnej sieti.

Lunter ešte v piatok večer odohral zápas 1. ligy v Michalovciach, kde jeho Prešov prehral 2:4. Krídelník odohral v minulej sezóne v drese Zvolena aj dva duely v Tipsport Lige, v tomto ročníku nastúpil za Prešov v 15 stretnutiach (2+3). V minulosti sa skúšal presadiť aj v Česku, kde odohral za juniorku Komety Brno 40 zápasov.

Ku smútiacim sa na sociálnej sieti pridal aj obranca Slovana Bratislava Michal Sersen. „Odpočívaj v pokoji a česť tvojej pamiatke. Všetkým pozostalým rodinným príslušníkom vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ vyjadril svoj smútok kapitán „belasých“.

Share Button