Neymar už nechce hrávať za Paríž Saint-Germain, prezidentovi to povedal aj osobne

Brazílska futbalová hviezda Neymar jr. chce opustiť Paríž Saint-Germain a v novej sezóne už nechce ani len pôsobiť vo francúzskej Ligue 1. S týmto tvrdením prišiel španielsky novinár Josep Pedrerol ešte v pondelok večer v programe El Chiringuito.

Budúcnosť najdrahšieho hráča planéty Neymara je v súčasnej dobe vo veľkej neistote. Hoci je momentálne jednoznačne najväčšou hviezdou úradujúceho šampióna Francúzska, ktorý za neho neváhal zaplatiť španielskej Barcelone ozrutný balík peňazí (222 miliónov eur), z Paríža chce zdupkať už počas tohto leta.

Špekulácie o jeho neistej budúcnosti v Saint-Germain teda nie sú vôbec ďaleko od pravdy. Potvrdil to aj španielsky novinár Josep Pedrerol, ktorý do všetkého vniesol ešte viac svetla. „Real Madrid pozorne čakal na gesto od Neymara, ktorý mal prezidentovi PSG povedať: ,Chcem odísť.‘ Tieto slová mu povedal počas majstrovských osláv Paríža Saint-Germain,“ prezradil Pedrerol v televíznej futbalovej relácii El Chiringuito de Jugones.

Neymar hovoril s prezidentom PSG a jasne mu povedal: ,V Paríži nie som spokojný a vo francúzskej lige sa necítim byť šťastný, chcel by som odísť a chcel by som, aby ste mi dali na to povolenie.‘ Tieto slová povedal Neymar osobne,“ uviedol exkluzívne Pedrerol s dodatkom, že prezident Nasser Al-Khelaifi s tým nesúhlasí a chce, aby brazílska hviezda pokračovala v klube aj po letnom prestupovom okne.

Podľa Josepa Pedrerola vedenie úradujúceho víťaza Ligy majstrov Realu Madrid vyčkáva na ďalší krok od Neymara, ktorý má na prezidenta Paríža Saint-Germain pritlačiť ešte viac. Jeden z najlepších hráčov sveta je momentálne s Brazíliou na MS 2018 v Rusku, kde sa s ostatnými spoluhráčmi snaží o zisk celkovo šiesteho triumfu v histórii.

Ďalšia budúcnosť 26-ročného rodáka z Mogi das Cruzes je nateraz veľmi nejasná, a to napriek tomu, že v PSG má platnú zmluvu až do konca júna 2022.

Zdroj: sport.sk

Share Button