Môjho syna okradli o 50 gólov, pretože predali Ronalda! hnevá sa otec Julena Lopeteguiho

Víkendový výsledok v El Clásicu bol posledným „klinčekom do rakvičky“ pre trénera Realu Madrid Julena Lopeteguiho.

ČÍTAJTE VIAC: Julen Lopetegui na lavičke Realu Madrid skončil >>

Bývalému kormidelníkovi španielskej reprezentácie sa na lavičke madridského veľkoklubu nedarilo tak, ako by si želal, a preto už má vedenie klubu podľa zahraničných zdrojov za neho náhradu.

„Biely balet“ sa po výprasku 1:5 od Barcelony nachádza na deviatom mieste v tabuľke a z desiatich zápasov sa mu podarilo získať všetky body iba v štyroch.

VIDEO: Real Madrid na kolenách, Barcelona jasne ovládla El Clásico >>

To, že Real Madrid nedosahuje pod vedením Lopeteguiho výkony z predošlých sezón, nie je podľa otca 52-ročného trénera jeho chyba.

„Klub predurčil môjho syna k neúspechu tým, že nedokázal cez leto priviesť adekvátnu náhradu za Ronalda,“ cituje nespokojného Lopeteguiho seniora elmundo.es.

Keď španielsky tréner vymenil reprezentáciu za Real Madrid, bol ešte hviezdny Portugalčan pevnou súčasťou kádra. Situácia sa ale zmenila zo dňa na deň, Ronaldo prestúpil do Juventusu a Lopetegui prišiel o elitného útočníka.

„Ronaldo bol dobrý hráč. Ale bez neho musel môj syn pracovať s tým, čo mal k dispozícii. Tí hráči sú skvelí, vydávajú zo seba maximum, no Ronaldo v tíme veľmi chýba. Vedenie okradlo Julena o 50-gólového kanoniera. Teraz tam nie je ani jeden, a to avizovali príchod Neymara,“ hneval sa 88-ročný Lopetegui senior.

Real Madrid oznámil ukončenie spolupráce s trénerom Julenom Lopeteguim v pondelok večer. Španielske médiá už v nedeľu avizovali, že na Santiago Bernabeu už majú pripravenú aj náhradu. Lenže spomínaný príchod Antonia Conteho sa zatiaľ nekoná.

Share Button