Lobotka na odchode z Celty Vigo? Nezmysel, tvrdí jeho agent

Agent slovenského futbalistu Stanislava Lobotku Branislav Jašurek poprel, že by bol 23-ročný stredopoliar definitívne na odchode z Celty Vigo. Taliansky portál football-italia.net v nedeľu informoval, že Lobotka požiadal o prestup.

Odvolal sa pritom na vyjadrenie športového riaditeľa Felipeho Miňambresa. “Je to nezmysel. Lobotka je na ceste do Viga, v pondelok tam má tréning,” uviedol pre agentúru SITA Jašurek.

Dodal však, že Lobotkov prestup nie je vylúčený. “Keď bude ponuka, ktorá uspokojí všetky strany, prestup sa môže uskutočniť, vtedy sa o tom môžeme rozprávať. Tá ponuka však musí byť fantastická. Lobotka vo Vigu nie je nešťastný. Naopak, je spokojný a je rád, že tam môže byť. V prípade, že bude existovať fantastická ponuka, vtedy môže odísť. Je však pravdepodobné, že vo Vigu zostane,” dodal Jašurek.

Tretí najlepší futbalista SR za rok 2017 vo februári podpísal s Celtou Vigo novú zmluvu do júna 2023 s výkupnou klauzulou vo výške 50 miliónov eur. Záujem o jeho služby prejavili SSC Neapol, Arsenal Londýn, Paríž St. Germain alebo FC Barcelona.

Share Button