Griezmann, Hernandez a Lemar podpísali nové zmluvy s Atléticom Madrid priamo na MS

Francúzsky futbalový útočník Antoine Griezmann a dvaja jeho ďalší reprezentační spoluhráči podpísali v pondelok priamo v dejisku 21. MS nové zmluvy s Atléticom Madrid. Zástupcovia španielskeho klubu na čele s výkonným riaditeľom Miguelom Angelom Gilom Marino prišli za hráčmi priamo do ich tábora v meste Istra.

Griezmann už minulý týždeň oznámil rozhodnutie neprestúpiť do FC Barcelona. Dvadsaťsedemročný Francúz predĺžil kontrakt do roku 2023.

Vicemajster Európy z roku 2016 sa rozhodol zotrvať v Atléticu, kde od roku 2014 nastrieľal vo všetkých súťažiach 112 gólov v 209 stretnutiach a v uplynulej sezóne výrazne prispel k triumfu v Európskej lige UEFA. Vo finále do siete Olympique Marseille strelil dva góly.

Obranca Lucas Hernandez sa s “Los Colchoneros” dohodol na novej dvojročnej zmluve a úplne novú podpísal aj stredopoliar Thomas Lemar, ktorý tak skompletizoval prestup z AS Monaco.

“Zmluvy hráči podpísali na tréningovej základni podľa pokynov francúzskej federácie a trénera Didiera Deschampsa,” uviedlo Atlético v oficiálnom komuniké.

Zdroj: sport.sk

Share Button