FOTO: Známe moderátorky sa hanbia pred svetom: Na internet unikli ich nahé fotky!

Krásne moderátorky pracujú aj vo svete športu. Niekedy sa však stane, že ukážu viac, ako by samé chceli. Vybrali sme niektoré, ktoré sa majú čím pochváliť.

Fotogaléria v článku je vhodná len pre čitateľov od 18 rokov!

Diletta Leotta

Diletta Leotta je jednou z najznámejších a najuznávanejší športových moderátoriek v Taliansku. Neoslňuje len svojím rozhľadom v športe, ale aj krásou. Lenže je pikantné zábery ušli na internet. „Je len pár fotiek, ktoré sú autentické,“ snaží sa odvrátiť ešte väčšiu potupu 26-ročná kráska. Neskôr si však sypala popol na hlavu . „Najprv som bola silná a znášala to, že mi neustále zvonil telefón a pýtali sa ma na to. Po troch dňoch som však tomu podľahla. Tie snímky som neposielala nikomu a sú staršieho dátumu,“ bráni sa Diletta, ktorá ale neskôr využila túto skúsenosť na šírenie posolstva. „Tí, ktorým sa to stalo, nech nemajú pocit viny. Nerobili nič zlé,“ prezradila Diletta.

Taylor Mathisová

V USA známa športová moderátorka Taylor Mathisová medzi to najkrajšie na svete, čo môžu televízie ponúknuť športovým zanietencom.  Mathis pracuje pre Sports Mockery, ktorá mapuje športové dianie v Chicagu a vysiela predovšetkým cez sociálne siete. A aj ona samotná je úspešná hlavne na Instagrame, kde ju sleduje cez 60-tisíc fanúšikov. Vyštudovala žurnalistiku a pred kamerou patrí medzi najtalentovanejšie „šporťáčky“ sveta. Mimochodom, obľúbená je aj u športovcov, ktorým jej veľké prsia nedajú spávať. Teraz si ich môže pozrieť všetci v plnej paráde.

Ines Trocchia

Pochádza síce z Neapola, kde futbalu kraľuje Marek Hamšík, ale svoje srdce okrem práce modelky novinárky zasnúbila Interu Miláno. Pre športovú televíziu pracuje už štyri roky. „Milujem futbal a fandím Interu Miláno,“ často opakuje Ines, ktorá sa snaží presadiť aj vo svete modelingu.

Yuvi Pallares

Pred pár rokmi sa preslávila Venezuelčanka Yuvi Pallares, ktorá sa pri čítaní športového spravodajstva vyzliekala a nakoniec zostala pred kamerami ako ju pán Boh stvoril. V Južnej Amerike sa stala hneď hitom a napdobnili ju aj ďalšie kolegyne, ale Yuvi je len jedna.

Holly Sonders

Sonders je považovaná za najsexi ženu v golfe. Nielenže z neho prináša pravidelné aktuality a pikošky, ale dokonca ho sama hráva. Po siedmych rokoch tvrdého tréningu sa stala profesionálkou.

Share Button

Pridaj komentár