FOTO: Najkrajšia športovkyňa láme nielen rekordy. Nemka Alica je stelesnením dokonalej krásy!

Atletika sa už v minulosti mohla pochváliť viacerými sexy športovkyňami. Alica Schmidt z Nemecka však nad nimi jasne vyniká a priťahuje tak pozornosť nielen k samotnej reprezentácii, ale aj k tomuto športu.

Alica začala športovať už ako šesťročná. Od začiatku si zamilovala atletiku a špecializovala sa na rôzne druhy behov.

V mládežníckych kategóriách skúšala najprv dlhšie trate. Dlho trénovala dvojkilometrový a osemsto metrový beh. Nakoniec sa usadila v štyristovke, kde do nej Nemci vkladajú veľkú nádej.

Schmidt má za sebou veľa úspechov, podarilo sa jej doniesť medaily z viacerých dôležitých podujatí a jej najväčším tromfom je striebro z Majstrovstiev Európy súťažiacich do 20 rokov.

Devätnásťročná kráska aktuálne pracuje na vyladení formy na budúcu olympiádu v Tokiu, kde by mala byť tromfom nemeckého atletického výberu.

Viac ako výkonmi však púta pozornosť svojim vzhľadom a životným štýlom. Tento imidž sladkej bábiky podporuje aj samotná Schmidt, ktorá zverejňuje fotografie ako vystrihnuté zo života nejakej topmodelky. Vďaka rôznym súťažiam a sústredeniam sa jej darí cestovať do rôznych krajín.

Odvšadiaľ prináša šteklivé fotky v bikinách a ukazuje, aký sladký život si užíva. Na rozdiel od iných športovcov sa neprezentuje len ťažkou drinou, ktorú musí pretrpieť počas tréningov a atletika tak aj jej zásluhou získava nových priaznivcov.

Share Button