Deň 1.

Už zajtra 14.6.2018 sa začnú dlho očakávané MS, ktoré sa odohrajú v Rusku.

Celá futbalová spoločnosť sa teší na zápasy, kde si zmerajú sily najlepší hráči sveta. V otváracom dni privíta Rusko hostí zo Saudskej Arábie. Hneď v druhom hracom dni budeme mať možnosť vidieť posledných víťazov ME z Portugalska proti ich predchodcom zo Španielska. Takisto budeme zvedaví či sa dokáže Salah popasovať a získať cenné body s favoritom A-skupiny Uruguajom. Každopádne veríme tomu, že každý jeden zápas bude pre nás všetkých zaujímavý a užijeme si celý šampionát naplno. V tejto špeciálnej tipovačke na MS sa budeme snažiť rozobrať čo najviac zápasov a analyzovať ich.

MS 2018 v Rusku

Rusko – Saudská Arábia

Skupinová fáza: A-skupina, 14.6.2018, 17:00 hod.

 

Rusko bude v otváracom zápase pod veľkým tlakom. Ako organizujúca krajina bude chcieť pred domácim publikom získať 3 body hneď v prvom zápase. Pre Rusov to bude zlomový zápas v skupine nakoľko za favoritov na postup sa považuje Uruguaj a Egypt. Ruská reprezentácia vyhrala naposledy ešte v októbri 2017 v priateľskom stretnutí s Južnou Kóreou čo sa nedá považovať za veľké víťazstvo. Naopak Saudská Arábia vstupuje do skupiny ako outsider a je si vedomá, že nemá čo stratiť. Avšak v príprave čelila súperom ako Nemecko či Taliansko. A hoci prehrala obidva zápasy, nikdy to nebolo rozdielom triedy.

 

Rusko nemá vôbec dobré výsledky v príprave na MS. Navyše bude na nich vyvíjaný tlak zo strany fanúšikov. Saudská Arábia dokázala, že dokáže odohrať slušné zápasy aj proti kvalitnejším súperom a preto veríme, že deľba bodov by mohla byť reálnym tipom v otváracom zápase.

 

Tip: X

Share Button

Pridaj komentár