Zápas Slovensko – Holandsko neodvysiela RTVS!

Futbalovým fanúšikom, ktorí sa na konci mája nechystajú do Trnavy, zápas zverencov Jána Kozáka s Holandskom neujde. Duel odvysielajú aj v televízii.

„Zápas Slovensko – Holandsko, ktorý sa hrá 31. mája v Trnave o 20.45 odvysiela TV JOJ, ktorá je platinovým partnerom SFZ a pravdepodobne na ‚Pluske’,” uviedla pre ŠPORT.sk hovorkyňa SFZ Monika Jurigová.

O štyri dni neskôr čaká „repre” meranie síl aj s účastníkom blížiaceho sa svetového šampionátu. Nastúpia proti Maroku.

Pre africký celok bude stretnutie súčasťou prípravy na „Mundial” v Rusku, kde odohrajú v rámci B-skupiny zápasy s Iránom (15. júna v Petrohrade), Portugalskom (20. júna v Moskve) a Španielskom (25. júna v Kaliningrade).

Zápas Maroko – Slovensko sa hrá 4. júna o 20.00 v Ženeve.

„Kto bude vysielať tento zápas, zatiaľ ešte nie je známe. Na to, kto bude vysielať priateľské zápasy neexistuje žiaden kľúč. Keďže TV JOJ je platinovým partnerom SFZ zväčša prípravné zápasy vysiela práve TV JOJ a či sa zápas odvysiela na ‚Pluske’ je už vecou ďalšej dohody,” spresnila Monika Jurigová.

Skupina JOJ naposledy odvysielala aj turnaj Kráľovský pohár v Thajsku. „Kozákovci” ho vyhrali. Išlo o dva zápasy so Spojenými arabskými amirátmi (2:1) a s domácim Thajskom (3:2).

RTVS vlastní vysielacie práva na reprezentačné zápasy A-tímu v kvalifikácii a v Lige národov, duely mladíkov z 21-ky má zakúpené skupina Markíza.

Zdroj: sport.sk

Share Button

Pridaj komentár