Slovenský obranca Milan Škriniar odohral svoj prvý zápas v lige majstrov a hneď víťazne. Po zápase mohol ostať spokojný aj napriek žltej karte, ktorú videl ešte v prvom polčase.

Inter – Tottenham 2:1 (0:0)

Góly: 86´ Icardi, 90+2´ Vecino – 53´ Eriksen

ŽK: Škriniar, Perišič -Sanchez, Vertonghen, Vorm

Zostavy:

Inter: Handanovič – Škriniar, Miranda, de Vrij, Asamoah – Vecino, Brozovič – Politano, Nainggolan, Perišič – Icardi

Tottenham: Vorm – Sanchez, Vertonghen, Davies, Aurier – Eriksen, Dier, Dembelé – Lamela – Son, Kane

Slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar odohral za Inter celý zápas na pravom kraji defenzívy a v 21. minúte dostal žltú kartu. Na milánskom San Sire sa dianie dlho odohrávalo medzi šestnástkami. Ako prvý pohrozil Eriksen, no jeho priamy kop brankár Interu Handanovič vyrazil. V závere prvého polčasu Tottenham zvýšil aktivitu a v 37. minúte sa mohol ujať vedenia, keď Kane po prihrávke Eriksena obišiel aj Handanoviča, no z uhla nedopravil loptu do siete. V 53. minúte sa Spurs dočkali gólovej odmeny po technickej strele Eriksena. Interu sa však v závere podaril dokonalý obrat. Po voleji kapitána Maura Icardiho vyrovnal na 1:1 a v tretej minúte nadstaveného času zásluhou Matiasa Vecina strhol víťazstvo na svoju stranu.