Hrozivé odkazy teroristov pred futbalovým šampionátom: FOTO Messiho a Ronalda, z ktorej mrazí!

BRATISLAVA – Teroristická organizácia Islamský štát pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v Rusku zverejnila na internete nepríjemné odkazy, v ktorých varujú všetkých účastníkov pred možnými útokmi z ich strany.

V ich propagandistických materiáloch boli zneužité dve najväčšie hviezdy súčasného svetového futbalu, a to Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Na zverejnených materiáloch uverejnili texty s popisom “Majstrovstvá sveta v Rusku 2018 – Víťazstvo bude naše” alebo “Hracia plocha bude poliata vašou krvou.”
Riaditeľ ruskej Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) Alexandr Bortnikov uviedol, že Rusko očakáva spoluprácu so zahraničnými tajnými službami, aby sa zaistila bezpečnosť počas celého šampionátu, ktorý sa po prvýkrát uskutoční na ruskej pôde. Bude sa konať v dňoch 14. júna – 15. júla 2018. Šesťdesiatštyri zápasov majstrovstiev sveta bude hostiť celkovo 12 štadiónov v 11 ruských mestách – Moskve (2), Petrohrade, Kaliningrade, Kazani, Nižnom Novgorode, Samare, Volgograde, Saransku, Rostove na Done, Soči a Jekaterinburgu.

Zdroj: sportky.sk

Share Button

Pridaj komentár